Jak pomagam ogarnąć sprzedaż?

Zwinnie i zrozuimiale.

Moja praca polega na transferowaniu wiedzy przedsiębiorcom, co pozwala im osiągać lepsze wyniki sprzedażowe swojego zespołu często przy mniejszym zaangażowaniu zasobów.

Firmy, które pozyskują klientów na wolnym rynku, często angażują dużo energii i czasu w działania, które nie są najbardziej efektywne. Wykorzystują je ponieważ działały kiedyś i innych nie znają.I tutaj jest problem bo, wiele firm wierzy, że zwiększając nakłady na dany proces, osiągną lepsze rezultaty, podczas gdy w rzeczywistości mogą pozyskiwać klientów w bardziej efektywny sposób za pomocą innych procesów.

Moja rola polega na transformacji tych procesów, aby właściciele, menedżerowie i sprzedawcy wiedzieli, jak osiągać lepsze wyniki z mniejszym zaangażowaniem zasobów.

Dzisiaj istnieje bardzo dużo taktyk na pozyskiwanie klientów, kto nie wdroży podstawowych zostanie daleko w tyle za konkurencją.

Karol Tabiś

Przeprowadzam konsultacje, aby zrozumieć cele i obecne strategie firmy, a następnie sprawdzam, czy są one optymalne. Dzięki swojemu doświadczeniu wiem, że wiele firm nie wykorzystuje pełnego potencjału dostępnych metod pozyskiwania klientów. Po przeprowadzeniu audytu mogę zaproponować rozwiązania, które przybliżą firmę do osiągnięcia jej celów. Organizuję również warsztaty dla handlowców, aby przekonać ich do nowego sposobu działania i pokazuję, jak pozyskiwać klientów w sposób bardziej przyjemny i efektywny.

Prowadzę także szkolenia online, które mogą być wykorzystywane do wprowadzenia niezbędnych zmian w firmie. Moje audyty sprzedażowe i marketingowe pozwalają na dogłębną analizę procesów pozyskiwania, obsługi i utrzymywania klientów, co pozwala na zaproponowanie konkretnych ulepszeń i strategii. Strukturyzuję te strategie, aby zasoby były wykorzystane optymalnie, co z kolei podnosi morale pracowników i przedsiębiorców, gdyż widzą oni realne rezultaty swoich działań.

Moja wiedza oparta jest na wieloletnim doświadczeniu oraz obserwacji trendów i strategii z rynków zachodnich, które po odpowiednich modyfikacjach działają również na naszym rynku. Transferuję świadomość i wiedzę, jak zwiększyć skuteczność sprzedaży w firmie, co daje zrozumienie, pewność siebie i umożliwia dalszy rozwój biznesu. Zapraszam do konsultacji, aby sprawdzić, czy mogę Ci pomóc i czy chcemy współpracować.

Sprzedaż B2B to nie magia
to kilka elementów których zainteresowany może się nauczyć.

01

POSTAWA

Najczęściej nieodpowiednia postawa wynika z wyuczonej bezradności. Jeżeli robisz coś co ma działać, a nie działa to morale spadają. Odpowiednia wiedza wzmacnia pewność siebie sprzedawców i co za tym idzie pomaga im sprzedawać.
02

PRODUKT

Zrozumienie Waszego produktu oczami person zakupowych jest fundamentem na którym budujesz prospecting oraz marketing. Razem odkryjemy czym jest Wasz produkt, aby skutecznie to komunikować
03

STRATEGIA

Każda branża jest specyficzna i należy zaplanować i szybko przetestować jakie punkty styku są kluczowe w pozyskiwaniu dla Was klientów.
04

WDROŻENIE

Pomagam przez konsultację wyciągać wnioski i modyfikować taktyki dla zwiększenia skuteczności.

Dane są świętym gralem w podejmowaniu decyzji. Fakty nie opinnie.

75%
KLIENTÓW BIZNESOWYCH NIE ZADZWONI DO CIEBIE PO OFERTĘ JEŻELI DOBRZE NIE ROZUMIE SWOJEGO PROBLEMU I
NIE ODEZWIE SIĘJEŻELI BARDZO DOBRZE NIE ZROZUMIE TWOJEJ OFERTY
Ponad 60% klientów preferuje wirtualną ścieżkę zakupu
gdzie kontakt ze sprzedawcą jest ograniczony do oferty.
63%
15000PLN
Odpowiednio wykwalifikowany pracownik na stanowisku
szefa marketingu zarabia minimum 15000 tysięcy netto.

Nabliższe webinary
Zapisz się

Odkryj, jak skutecznie obsługiwać klientów po sprzedaży, wyróżniać się na tle konkurencji i optymalizować procesy sprzedażowe. Dowiedz się, jak wykorzystać marketing cyfrowy, dostosować strategię do cyklu życia klienta oraz analizować i poprawiać wyniki sprzedaży. Kliknij w link, aby poznać pełną ofertę szkoleń i podnieść swoje umiejętności sprzedażowe na nowy poziom.