Oferta

Podchodząc do zwiększenia sprzedaży w odpowiedzialny sposób wiemy, że branża każdego klienta jest specyficzna i potrzebuje konkretnych rozwiązań, które muszą wynikać z faktów, a nie opinii. W naszej ofercie znajdują się rozwiązania gotowe takie jak szkolenia oraz rozwiązania wymagające wcześniejszego przeanalizowania rzeczywistej sytuacji, aby móc zaprojektować odpowiednie rozwiązania.

Pomagamy klientom popatrzeć na całość sprzedaży i marketingu w taki sposób, żeby wszystko stało się jasne i sensowne. Łączymy pracę handlowców z najnowszą technologią po to, aby sprzedaż rosła i była możliwa do zaplanowania. Często wracamy do podstaw, aby nie pominąć żadnego elementu, który ma wpływ na wynik sprzedaży.  

Diagnoza

Poznanie stanu obecnego jest kluczowe w planowaniu jakichkolwiek działań. Usługa warsztatu zerowego przeznaczona jest dla organizacji, które chcą skorzystać ze swojego potencjału sprzedażowego.

Dopasowanie

Realizujemy szkolenia wewnątrz firmy oraz pracujemy indywidualnie z Waszymi pracownikami, aby wdrożyć rozwiązania, które pomogą we wzroście sprzedaży.

Doskonalenie

Udoskonalamy zastane procesy jaki i wdrażamy nowe za pomocą PDCA, aby skutecznie wprowadzić zmiany u naszych klientów. Realizujemy to przyjeżdżając regularnie np: co tydzień pracując ze sprzedawcami.

Aktywne pozyskiwanie klientów – Prospecting

Szkolenie ma na celu pokazanie technik pozyskiwania klientów za pomocą telefonu, e-maili oraz Linkedin. Podstawowe szkolenie skupia się na pokazaniu jakich komunikatów należy używać i jak je zbudować. W trakcie szkolenia uczestnik zobaczy dlaczego prospecting nie działa u większości konkurencji, jak się komunikować z potencjalnym zimnym klientem oraz jakiej technologii używać, aby to wszystko działało jak należy.

Szkolenie może odbyć się u klienta lub można dołączyć do szkolenia otwartego, które odbywa się online na platformie ZOOM.

Szkolenie:

Prospecting

Czas

jeden dzień

Cena

1500PLN/brutto

Najbliższy termin

Szkolenie sprzedażowo marketingowe – Hybrydowa sprzedaż w B2B

Najbardziej kompleksowe szkolenie na temat sprzedaży w organizacji jakie zrobiliśmy. Z tego szkolenia nie wyjdziesz z pustymi rękami. Bezcenna wiedza dla właściciela, który chce zbudować sprzedaż i marketing w swojej firmie. Handlowiec zobaczy co mogło przeszkadzać mu w efektywniejszej sprzedaży i zmienić to. Marketingowiec w firmie popatrzy na reklamy w inny sposób i zacznie współpracować z działem handlowym w wspólnej sprawie jaką jest sprzedaż.
Poznacie na nim lejki marketingowe jakie możecie użyć. Zobaczycie jak wygląda najefektywniejsza ścieżka sprzedażowa. Jak sprzedawać, aby ludzie chcieli kupić. Odkryjecie narzędzia, które pomogą Wam pozyskiwać klientów i będziecie się śmiać jak mogliście bez nich funkcjonować.
To szkolenie jest esencją wszystkiego czego wiemy o nowoczesnej sprzedaży.

Szkolenie może odbyć się u klienta lub można dołączyć do szkolenia otwartego, które odbywa się online na platformie ZOOM.

Szkolenie:

Sprzedaż i marketing w firmie.

Czas

jeden dzień

Cena

1800PLN/brutto

Najbliższy termin

BEZPŁATNA KONSULTACJA

VODMEDIA Sp. z o.o
Westerplatte 51, 58-100 Świdnica

NIP:8842808422 
KRS:0000918797
REGON:389849739